Спортивний дайджест Вінниці

30 Жовтня, 2021, 9:27

СУМО. Вінничанин Важа Даіаурі здобув дві нагороди на Кубку Європи серед дорослих. У ваговій категорії 115 кг наш спортсмен посів третє місце і переміг в абсолютній ваговій категорії. Змагання проходили у російському місті Чехов.

Спортивний дайджест Вінниці

БОКС. Вінничани здобули шість перших місць на відкритому турнірі у Шепетівці серед юніорів та молоді. На вищу сходинку п’єдесталу пошани піднялися: Владислав Цопа (56 кг), Владислав Головащенко (60 кг), Денис Гайдей (60 кг), Олександр Яровий ( 63,5кг), Костянтин Джус (75 кг), Юрій Тушкевський (80+ кг). Всі вони представляють дитячо-юнацьку спортшколу «Вінниця».

Спортивний дайджест Вінниці

САМБО. У Вінниці пройшов чемпіонат міста серед спортсменів 15-16 років. За нагороди змагалися 84 борців у складі п’яти команд. Перемогу у загальному заліку святкували вихованці вінницької спортшколи №5 . В їхньому активі 15 – І, 11 – ІІ та 19 – ІІІ місць.

Спортивний дайджест Вінниці

БАСКЕТБОЛ. У місті над Бугом відбувся матч Всеукраїнської юнацької ліги. Вихованці обласної школи олімпійського резерву здолали своїх однолітків з Києва – 71:63.

За інформацією спорткомітету Вінницької міської ради

Читайте також: