,

Спортивний дайджест Вінниці

29 Січня, 2022, 16:20

ЄДИНОБОРСТВА. Вінничанин Денис Губань виборов бронзову нагороду на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби у Харкові. Денис боровся у ваговій категорії 80 кілограмів. Він – вихованець дитячо-юнацької спортшколи «Вінниця». Загалом у змаганнях взяли участь близько 250 борців з України, Ізраїлю, Грузії та Естонії.

ЄДИНОБОРСТВА. Вінничанин Владислав Ткачук виборов бронзову медаль на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків. Влад змагався у ваговій категорії до 48 кілограмів. Підготували спортсмена тренери-викладачі Вадим Німець, Олег Бузовський і Володимир Беліков. Про це повідомляє «Вінниця Спортивна».

Манеж «Колос» традиційно став місцем проведення обласної легкоатлетичної першості серед юнаків та дівчат у рамках відкритих змагань «Кубок Поділля».  У спортивному форумі взяли участь майже двісті атлетів

ЄДИНОБОРСТВА. Київ приймав чемпіонат України з вільної боротьби серед дорослих спортсменів. В національній першості взяли участь три представниці Вінницької дитячо-юнацької спортшколи №5. Юлія Хмельовська посіла п’яте місце у ваговій категорії 50 кілограмів. Аналогічний результат продемонструвала Анна Михайлевич у категорії 72 кг. Анна Гаврищук стала восьмою у вазі 68 кг.

ШАХИ. Відбувся відкритий чемпіонат серед дітей не старше восьми років. У змаганні взяло участь 38 хлопців і дівчат, більше половини котрих – вихованці вінницької спортшколи №6. Серед хлопців переможцем став Максим Горпиніч, серед дівчат – Мирослава Рибачек.

БАДМІНТОН. Вінниця приймала чемпіонат області серед спортсменів не старше 14 років. У змаганнях взяли участь представники Гайсина, Козятина, Ладижина, Погребища, Оратова та Вінниці. Загалом 43 учасника, з них 29 хлопців і 14 дівчат.