,

Срібло вінницької збірної в першості країни серед мерів

22 Травня, 2021, 13:36

В місті Вишневе Київської області відбувся перший чемпіонат України серед мерів. Змагання проводились за підтримки Української Асоціації футболу  і ВФСТ “Колос”.  Кожна область мала змогу виставити команду у складі голів громад, заступників, старост.

Загалом у змаганнях взяли участь гравці 13 областей, які увійшли до 10 команд.

Збірна команда Вінницької області виборола друге місце, не поступившись в основний час жодному супернику. І лише в фіналі програла в серії пенальті збірній Київської області. Про це повідомив гравець збірної Віталій Мазур, заступник міського голови у Гніванській міській раді.

Срібло вінницької збірної в дебютному чемпіонаті України серед мерів

В групі були перемоги над збірною Запорізької області – 5:0, над збірною Івано-Франківської області – 2:1 та нічия зі збірної Рівненської області – 0:0. Це дало вінничанам можливість з першого місця вийти в півфінал. В ½ фіналу була перемога над збірними Житомирської та Чернігівської областей з рахунками 3:0.

Срібло вінницької збірної в дебютному чемпіонаті України серед мерів

Фінал був справжнім випробуванням морально-вольових якостей команд після виснажливого турніру. Команди були гідними одна одної. Нічия 1:1 і серія пенальті, де Фортуна посміхнулась киянам.

У складі збірної Вінницької області індивідуальними призами відзначені Михайло Кулик (голова Іванівської ТГ) як кращий воротар турніру та Ігор Соць (голова Турбівської ТГ) – кращий бомбардир турніру.

 

Читайте також: