Стартувала молодіжна хокейна Ліга Вінниці

1 Березня, 2021, 17:36

Відбувся стартовий матч дебютної молодіжної хокейної Ліги Вінниці. На майданчик виходили команди «Юність» і «Сніжний барс». Гра проходила в останній день лютого в Льодовому клубі, що в Центральному парку. Як й інші хокейні поєдинки, вона викликала значну увагу глядачів. Серед них було багато представниць прекрасної статі.

Стартувала молодіжна хокейна Ліга Вінниці

-Я прийшла разом із подругами повболівати за команду «Юність». Хокей – класна гра. Подобається атмосфера на трибунах і на льодовому майданчику. Тому хокейні матчі відвідую регулярно. Цікавість викликає будь-яка гра, незалежно від назви команди та вікової категорії хокеїстів,  – сказала 18-річна Катерина Очеретна.

В матчі було багато цікавих атак і забитих шайб. Він  завершився із переконливим рахунком 7:2 на користь «Сніжного барса».

Стартувала молодіжна хокейна Ліга Вінниці

Загалом у відкритому молодіжному чемпіонаті Вінниці грають чотири команди: «Проскурів» (Хмельницький), вінницькі «Діадема», «Юність» і «Сніжний барс». Ігри відбуваються щонеділі о 21.30 у Льодовому клубі. Заплановано чотири кола і плей-офф.

-Нагадаю, в звичайному чемпіонаті Вінниці грають вісім команд, складених із хокеїстів без обмежень у віці. Раніше там виступала й молодь. Зараз молодих учасників стало набагато більше, ніж це було ще кілька років тому. Водночас багатьом ветеранам, які беруть участь в змаганнях, вже понад 50 років. Представникам різних вікових категорій спільно змагатися складно. Коли молодь проявила ініціативу, ми вирішили започаткувати окремі змагання для неї. Сподіваюся, що новий проєкт стане популярним і масовим, – сказав віце-президент Федерації хокею Вінницької області Микола Бандерс.

Стартувала молодіжна хокейна Ліга Вінниці

До вінницьких молодіжних команд входять гравці ХК «Патріот» і МДЮСШ № 1, де раніше культивували хокей із шайбою. В молодіжній хокейній Лізі Вінниці виступають й досить відомі спортсмени. Наприклад, Станіслав Ординський, який в складі ХК «Донбас» був чемпіоном України. Або 18-річний Ілля Пруський, який був у молодіжному складі команди КХЛ «Динамо» (Мінськ, Білорусь) і капітаном збірної України U-17.

-До започаткування молодіжного чемпіонату Вінниці ставлюся позитивно, адже із ветеранами грати вже не дуже цікаво. Тому поділ міських змагань на два вважаю правильним рішенням. В минулому сезоні я грав в усіх матчах проти молодіжної «Юності» за різні команди, аби підсилити їх, – сказав Ілля Пруський.

Стартувала молодіжна хокейна Ліга Вінниці

 

Читайте також: