,

Стартує футбольна битва районів

4 Червня, 2020, 10:39

7 червня у Вінниці розпочнеться новий сезон футбольної битви районів. Двадцять команд, розділені на дві зональні групи, виборюватимуть такі трофеї як Кубок Чемпіонів, Кубок Ліги та Кубок берегів.

Стартує футбольна битва районів

Найкращі дві команди з правобережної та лівобережної частини міста зіграють у фіналі чотирьох і визначать володаря Кубку Чемпіонів, – розповідає голова комітету турніру Ігор Крещенко. – Треті та четверті місця обох груп аналогічним чином розіграють Кубок Ліги. Всі інші шляхом сліпого жеребкування за кубковою системою змагатимуться за Кубок берегів. Цьогоріч у нас «ноу-хау», а саме, матч усіх зірок. Кожна команда для цієї гри виставить по одному футболісту.

Стартує футбольна битва районів

За словами Ігоря Крещенка, для участі в чемпіонаті потрібно зібрати команду з 15-ти чоловік віком від 16-ти років та зробити вступний внесок у розмірі чотирьох з половиною тисяч гривень.

Стартує футбольна битва районів

Місцем проведення футбольних баталій стануть стадіони шкіл №10 та №31. Ігри відбуваються за схемою два тайми по двадцять хвилин, на полі перебуває не більше п’яти гравців з боку кожної із команд. Фінішує турнір 16 серпня. На осінь запланований новий раунд футбольної битви районів.

Читайте також: