Стартує обласний аматорський чемпіонат

21 Серпня, 2021, 7:17

У наступні вихідні стартує чемпіонат Вінницької області з футболу. Головна його особливість – перший етап, 2 групи по 8 команд зіграють в одне коло. Після чого 8 клубів, котрі посіли 1-4 місця в своїх групах, утворюють вищу лігу, а 5-8 місця – першу лігу. Потім обидві ліги зіграють ще в 2 кола, причому, в цьому році заплановано старт новостворених ліг (2 або 3 тури). Завершиться чемпіонат в червні 2022 року.

З новачків слід виділити в групі “А” – “ЯСКО”(Шаргород), за який виступатимуть наші Андрій Заводян та Нгаха Колінс, а також найближчий резерв головної команди області “Нива-2″ (Вінниця). Змінена назва команди з Жмеринки: ” ГЛАВВ-ДОР “перетворився в “Локомотив”. На відміну від минулорічного сезону, літинський “Біофарм” та “Промінь” з Глухівців виступатимуть в групі “А”.

Якщо відштовхуватися від минулорічного чемпіонату, то група “Б” виглядає трохи сильнішою. Крім “Орлівки” та козятинського тепер уже “Локомотива”, сюди з групи “А” переведений липовецький “Факел”. Після річної перерви обласний футбол повертається в Погребище. А ще слід звернути увагу на дуже цікаву команду з Ганнополя, що біля Тульчина.

Автор інформації: Олександр Єгоров

Читайте також: