Став відомий розмір призових за медалі на ОІ-2020

30 Липня, 2021, 8:54

Цьогоріч Україну на Олімпіаді представляє ​​найменша кількістю спортсменів, які є частиною національної олімпійської збірної, за всю історію участі на ОІ – всього 158 спортсменів. Кожен з них може отримати від уряду винагороду за умови завоювання призових медалей на Олімпійських іграх.

Як стало відомо, розмір преміальних залишився на рівні 2016 року. За золоту медаль спортсменам варто розраховувати на $120 тисяч, за срібну медаль атлети отримають $80 тисяч, бронзова нагорода принесе переможцям $55 тисяч. На даний момент в активі української збірної чотири бронзові медалі.

Для порівняння, уряд Грузії виплатить кожному своєму спортсмену, який стане чемпіоном, по 1 млн ларі – це близько 318,5 тисяч доларів.

Переможці та призери міжнародних спортивних змагань з Таджикистану отримають більш скромні грошові винагороди, однак крім фінансового заохочення їм презентують квартири. Ключі від чотирикімнатної квартири будуть вручені чемпіону Олімпійських ігор, трикімнатну квартиру отримає кожен срібний призер, а двокімнатну – бронзовий. Згідно даних metaratings.tj, поки що у збірної Таджикистану немає завойованих медалей.

 

Читайте також: