Силу та майстерність на «швидкій воді» продемонстрували вінничани на відкритому Кубку міста з веслувального слалому

5 Листопада, 2022, 11:47

Змагання традиційно відбулися у селі Сокілець Вінницького району. На старт вийшли 55 спортсменів, серед яких були й вихованці Вінницької спортшколи №2, повідомляють на сайті міської ради.

Так переможницею змагань у чотирьох категоріях стала Ангеліна Харламова, яка здобула чотири золота.

Також відзначився Кирило Кушнір, який на дистанціях слалом клас човнів С1 здобув золото, а на дистанції слалом 2 – срібло. Олександр Федоренко став першим у кваліфікації К1 та другим у класі С1, а третю сходинку посів Вадим Бондар.

На байдарках-одиночках бронзові нагороди отримали Денис Артюнін та Богдан Поліщук, який до того ж посів третю сходинку у кваліфікації слалом 2 (К1 чоловіки). Одне “срібло” і три “бронзи” за результатами турніру виборола Наталія Нелюбій, а Марія Гвоздєва у категорії С1 здобула срібну медаль.

Загалом на «бурхливій воді» спортсмени вибороли 18 медалей

Підготував своїх вихованців до Відкритого Кубку старший тренер-викладач Євген Туркенич разом із колегами – тренерами-викладачами Володимиром Петренком, Іриною Харламовою та Сергієм Горільчаним.