Там, де народжуються гросмейстери

7 Квітня, 2022, 14:50

Вінницьку дитячо-юнацьку спортивну школу № 6 міського спорткомітету відкрили у 1992 році. Її спеціалізація – шахи та шашки. Входить у трійку кращих шкіл України з даних видів спорту. За час свого існування МДЮСШ №6 виховала близько двадцяти переможців і призерів світових та європейський чемпіонатів. На базі школи регулярно проводяться турніри всеукраїнського рівня.

Там де народжуються гросмейстери

Вихованець вінницької шахової школи Ілля Нижник став наймолодшим шаховим гросмейстером у світі. Це далеко не єдиний успіх МДЮСШ № 6. Серед них наступні:  Сергій Федорчук – міжнародний гросмейстер з шахів, чемпіон Європи серед юнаків, Денис Шкатула – чемпіон світу серед молоді, Віктор Матвіїшен – дворазовий чемпіон Європи з шахів серед юнаків, Юлія Швайгер-міжнародний гросмейстер з шахів, призерка Європи, Надія Шпанко – чемпіонка України та призерка Європи з шахів, Вікторія Біляк – чемпіонка України з шахів, Ярослав Герус – чемпіон України з шашок-100 серед юнаків, Поліна Китайчук – чемпіонка України з шашок, Лев Леонтьєв – чемпіон України з шашок і призер чемпіонату світу, Михайло Батунін – призер чемпіонату України з шашок.

Там де народжуються гросмейстери

Ілля Нижник – наймолодший гросмейстер планети

На відділенні шахів працюють: Анатолій Яворський – майстер спорту, Володимир Вусатюк  – майстер спорту, Михайло Шафір – кандидат в майстри спорту, Валентин Чекай – тренер  з шахів, Артур Роєнко – майстер спорту України, Василь Митурич – тренер-викладач з шахів і Леся Косіч – тренер-викладач з шахів.

На відділенні шашок працюють: Дмитро Мариненко – заслужений тренер України з шашок,  Микола Леонов – майстер спорту з шашок, Олександр Ющук – тренер- викладач з шашок.

Там де народжуються гросмейстери

Заняття та змагання проводяться в двох турнірних залах і трьох навчальних класах на базі школи МДЮСШ №6, в ЗОШ №23 і клубі «Романтик» (ЖЕК №6).

Там де народжуються гросмейстери

 

Читайте також: