Три медалі везуть українські спортсмени з турніру Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki

23 Травня, 2023, 11:27

Змагання проходили у рамках Світового легкоатлетичного туру категорії «Челленджер» у польському місті Білосток.

Зокрема вінничанин Роман Кокошко з результатом 20.41 м став срібним призером у штовханні ядра, поступившись лише господарю змагань чемпіону Європи-2018 Міхалу Гаратику (20.92)

Одразу два представники України зійшли на п’єдестал за підсумками змагань у секторі для стрибків у висоту. Дмитро Нікітін став віце-чемпіоном турніру, стрибнувши на 2.20. Вадим Кравчук посів третє місце, показавши результат 2.17. Переможцем тут став чинний чемпіон Європи у приміщенні Дауве Амелсу з Нідерландів, який підняв планку до 2.23.