У місті над Бугом влаштували спортивне свято для дітей-переселенців

20 Грудня, 2022, 14:55

Напередодні на День Святого Миколая у Вінниці влаштували спортивно-розважальне свято для дітей-переселенців, які займаються у міських дитячо-юнацьких спортивних школах. Організували захід комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради спільно зі спортивними школами міста та Вінницькою дитячою музичною школою № 2.

На свято, яке відбулося у СК «Аква-Він», запросили близько 90 дітей

На початку дійства на них чекала концертна програма від учнів Вінницької дитячої музичної школи № 2, вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 та школи зі складно-координаційних видів спорту.

Після чого дітвору запросили до активних розваг. Вони могли досхочу повправлятися у змаганнях з баскетболу, гандболу, шахів, шашок, а також під час легкоатлетичних естафет. По завершенню дійства малечу пригостили солодощами та вручили пам’ятні подарунки від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Вітаючи дітей зі святом, голова комітету по фізичній культурі та спорту міськради Сергій Краєвський побажав усім добра, щастя, любові та теплих сімейних посиденьок.

Джерело: сайт Вінницької міської ради

Читайте також: