Фінішувала серія турнірів «Utmost Cup»

1 Листопада, 2020, 14:05

31 жовтня у Вінниці, на СК «Нива», пройшов останній із серії престижних всеукраїнських футбольних юнацьких турнірів «Utmost Cup». Цього року вісім аналогічних змагань, у яких за медалі боролися представники десяти вікових категорій. Загалом це приблизно чотири тисячі юних футболістів із 250 команд, які завітали до міста над Бугом. До речі, в одному із попередніх турнірів, серед юнаків 2009 р.н., перемогли господарі поля!

Безпосередніми організаторами «Utmost Cup» виступили тренери ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук. Турнір пройшов за підтримки міського голови Сергія Моргунова, депутата обласної Ради Андрія Ковальова, нивівської спортшколи, благодійного фонду Володимира Продивуса, міської і обласної федерацій футболу, Вінницького міського спорткомітету.

На старт змагання серед юнаків 2008 р.н. і молодших вийшли 24 команди із різних регіонів України, в тому числі і представники іменитих спортшкіл. В фіналі «Карпати» (Львів) здолали «Чорноморець» (Одеса) – 2:0.

–Ми виграли на турнірі всі матчі, окрім одного. Планували посісти перше місце, і це вдалося. У Вінниці я виступаю вже вдруге, тут все подобається, – сказав 12-річний захисник «Карпат» Павло Мельник.

В поєдинку за бронзу «Колос» (Ковалівка) здолав «Дніпро» – 1:0. Найкраща із вінницьких команд, «Прем’єр-Нива» 2008 р.н. посіла 10-е місце. Молодші на рік нивівці посіли 14-у позицію. Призери отримали красиві Кубки і медалі. Було вручено й низку індивідуальних призів.

–Наступного року ми знову плануємо серію масштабних змагань «Utmost Cup». Лише вікові категорії будуть змінюватися, – сказав Олександр Гайдаржи. У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів У серії вінницьких турнірів «Utmost Cup» змагалися чотири тисячі футболістів

 

Читайте також: