У Вінниці підняли Олімпійський прапор

23 Липня, 2021, 16:59

Сьогодні офіційно розпочинається Олімпіада у Токіо. У ній бере участь й один вінничанин – стрілець Олег Царьков. Із нагороди відкриття Ігор на Майдані Незалежності у Вінниці влаштували церемонію підняття Олімпійського прапору і Державного прапору України. Це робили славетні місцеві олімпійці Андрій Ковенко (спортивна ходьба), Павло Хникін (плавання), Олена Колесниченко (легка атлетика), Анна Балабанова (веслування). На заході також були присутні заступник начальника облспортуправління Наталя Токар і заступник голови міського спорткомітету Роман Семчук.

У Вінниці підняли Олімпійський прапор

-Окрім олімпійця Олега Царькова, в Паралімпійських іграх братимуть участь наші Олексій Денисюк (кульова стрільба) і Мар’яна Шевчук (пауерліфтинг). А взагалі Олімпійські види спорту є пріоритетними у ДЮСШ Вінниці, – сказав Роман Семчук.

Після завершення кар’єри спортсмена я залишилася у галузі. Нині є тренером збірної України з веслування, яка готується до чемпіонату світу, – розповіла Анна Балабанова.

Голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін зачитав вітання від голови НОКУ Сергія Бубки, після чого пролунав Гімн України. На спортивному святі були присутні близько сотні вихованців місцевих спортшкіл. Для них влаштували олімпійську вікторину із призами.

-Хокеїстам на траві також хочеться потрапити на Олімпіаду. З часом це станеться, але все залежатиме від фінансування. А нинішнє свято важливе в першу чергу для юних спортсменів, – сказав 30-річний вихованець ШВСМ, майстер спорту із хокею на траві В’ячеслав Пазюк.

Читайте також: