У Вінниці пройде міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Road to WWFC 24»

6 Березня, 2020, 12:21

У Вінниці незабаром пройде міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «z». Це одне із найпопулярніших спортивних шоу в нашому місті по традиції збирає понад тисячу вболівальників. Його учасники битимуться в спорткомплексі «Нокаут» в суботу, 21 березня. Початок змагання – о 19:00. Але перед цим всіх бажаючих любителів спорту запросять на традиційну церемонію зважування бійців.

Турнір «Road to WWFC» організовують Ліга WWFC і обласний осередок Української федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

– Рівень турніру «Road to WWFC»  буде набагато вищим, ніж торік.  На ринг виходитимуть сильні спортсмени із різних куточків України, Молдови і Білорусії, – сказав голова  UFMMA у Вінницькій області, представник Ліги WWFC Вадим Кудіяров.

Організатори запрошують вболівальників на міжнародний турнір, підтримати земляків. Вінницькі бійці виступатимуть практично в кожному поєдинку. Вони в першу чергу представлятимуть місцеві клуби, які культивують змішані єдиноборства, – «Патріот», «Нокаут», «Січ» та інші.

– У них буде можливість вийти на професійний рівень, Вечір єдиноборств обіцяє бути цікавим, – додав Вадим Кудіяров.

Загалом відбудеться 10 боїв. Родзинка вечора – поєдинок за участі Богдана Лисенка (Житомир) – неодноразового чемпіона України із ММА, кікбоксингу і фрі-файту. Торік на аналогічному вінницькому турнірі він виборов вакантний пояс чемпіона «Road to WWFC» у ваговій категорії до 93 кг. Причому тоді здолав вінничанина Ігоря Гунька, заслуженого майстра спорту, чемпіона світу одразу у двох бійцівських видах (годзюрю-карате і змішаних єдиноборствах). Тепер чемпіонський пояс у Богдана Лисенка спробує відібрати вінничанин Олег Нагорний, чемпіон області із фрі-файту, переможець різних всеукраїнських турнірів.

Прес-служба обласного осередку Української федерації змішаних бойових мистецтв

Читайте також: