У Вінниці провели турнір з футболу серед жінок

22 Вересня, 2020, 14:36

У Вінниці відбувся невеликий турнір з футболу серед жінок, присвячений до Дня фізичної культури і спорту. Змагання пройшли за підтримки обласної Асоціації футболу, яку очолює Ігор Гатауллін. На старт вийшли дві команди ВОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова та колектив ВПТУ № 4 Вінниці.

Відкрив турнір матч колективу ВПТУ № 4 і перша команда спортшколи. Фактично це команда, який нині грає у вищій лізі чемпіонату України серед жінок. ВОДЮСШ-1 після першого тайму вела із різницею в два м’ячі, а після перерви зміцнила свою перевагу. Дублем відзначилася Єлизавета Руденко, а ще один м’яч провела капітан команди, краща молода футболістка України двох останніх років Юлія Христюк. Отже, 3:0.

ВОДЮСШ-2 та ВПТУ № 4 напружено боролися на полі, але гра завершилася без голів. В заключному протистоянні двох колективів спортшколи ім. Блохіна-Бєланова переміг основний склад із рахунком 1:0. М’яч забила Юлія Христюк, членкиня збірної України і лідерка збірної Вінниччини.  Переможниці отримали красивий Кубок, а всі учасниці – грамоти.

–Турнір допоміг переглянути кращих футболісток Вінниччини. Вони були зібрані в трьох командах, які вийшли на старт. Ми відбирали спортсменок до збірних області різних вікових категорій, починаючи від 2004-20005 р.н. і молодше, – сказав головний тренер збірних Вінниччини з футболу серед жінок і дівчат Юрій Наровицький.

 

Читайте також: