У Вінниці, в СК «Нокаут», 24 грудня стартував ІІ тур чемпіонату України з гандболу серед чоловіків (перша ліга).
В стартовій грі зустрічалися один із лідерів турнірної таблиці «ХНУ-ДЮСШ-1» (Хмельницький) та ДЮСШ ім. Лагутіна (Запоріжжя). Хмельничани здобули впевнену перемогу – 39:21 і піднялися на чільне місце першої ліги.
В другій грі між ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) та «Шабо» (Одеська область) боротьба була більш рівною. Все ж нашій команді вдалося вирвати перемогу – 38:35.
Таким чином на сьогодні ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) ділить за кількістю очок 3-5 місця.
Нагадаємо, в першому турі, який пройшов у Харкові, вінничани поступилися господарям майданчика і столичному ЦСКА-ШВСМ (другій команді Суперліги) та перемогли запорожців.
В міжсезоння провідний молодий гравець ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) Олексій Томашевський перебрався до вищолігового клубу із Запорожжя, тож склад нашої команди дещо послабився.
В поточному турі у Вінниці мало бути всі вісім команд, але два колективи із поважних причин не прибули. Сьогодні, 25 грудня, ГК «Вінниця» (ВДПУ-МДЮСШ № 3) зустрічається із лідером першої ліги «ХНУ-ДЮСШ-1» (Хмельницький). Тож на майданчику буде гаряче! До речі, через карантинні обмеження матчі відбуваються без глядачів.
Турнірна таблиця. Перша ліга. Станом на 25 грудня.
- ХНУ – ДЮСШ 1 – 8 очок (4 гри)
- ХАІ-ФГХО – 6 (3)
- ЦСКА-ШВСМ – 4 (3)
- Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ № 3) – 4 (4)
- Шабо (Одеська область) – 4 (4)
- КСЛІ — 2 (3)
- СДЮСШОР Карпати — 0 (3)
- ДЮСШ ім. Лагутіна — 0 (4)