У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики

23 Вересня, 2020, 14:50

22 вересня у вінницькому спорткомплексі «Авангард» пройшло урочисте відкриття чемпіонату України  серед юнаків зі спортивної акробатики. Змагання відбуваються за підтримки профільного Міністерства, обласної влади, облспортуправління та меценатів  (“Вінницької реберні” і мінеральної води ” Барчанка”). Воно є першим в міністерському календарі із цього виду спорту у 2020 році. Зрозуміло, тривала перерва щодо проведення офіційних чемпіонатів пов’язана із карантином.

На старт вийшли представники 9 областей та Києва. Загалом це 152 юних спортсмени. Практично всі юні вінницькі учасники змагання налаштовані оптимістично. 16-річний вінничанин, кандидат у майстри спорту Георгій Мельник виступає у чоловічій «двійці».

–Ми прагнемо здобути медаль і поборотися за найвище місце. Наші головні конкуренти – із Дніпра. Зараз вперше виступаємо за програмою кандидатів у майстри спорту, – сказав Георгій Мельник.

Парад відкриття приймали голова вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, його перший заступник Наталя Заболотна, заступник голови Вінницької обласної Ради Михайло Кременюк, представник Мінмолодьспорту провідний тренер штатних національних збірних команд з неолімпійських видів спорту Світлана Чернова, начальник  спортуправління Вінницької ОДА заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту Сергій Чернявський, головний суддя змагань суддя міжнародної категорії  Галина Ковальчук, головний тренер національної збірної команди України зі спортивної акробатики Юрій Голяк.

Сергій Борзов побажав усім спортсменам виступати без помилок і штрафів, а суддям бути справедливими. Він зауважив, що вінницька школа спортивної акробатики має свої славні традиції. Тому місце проведення чемпіонату України обрано невипадково.

Начальник спортуправління Вінницької ОДА Сергій Чернявський підкреслив, що наша акробатика останнім часом потужно розвивається.

–Багато вінницьких акробатів входять до складу збірної України, яка тренується в нашому місті. Це сильна жіноча трійка, змішана пара, чоловіча і жіночі пари. Маємо надію, що хтось із них прийматиме участь в наступних престижних Всесвітніх іграх, – сказав Сергій Чернявський.

Те, що чемпіонати України проводяться саме у Вінниці, пан Чернявський вважає дуже престижним і вигідним.

–Це є честю для нас. Із комерційної точки зору вигідніше проводити змагання у себе, щоб на нашу територію привозили кошти (оплата за проживання і харчування), ніж витрачати їх в іншому регіоні. В нашому місті є один із двох сертифікованих в Україні акробатичних килимів, який надало Міністерство декілька років тому, – додав він.

Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юнаків фінішує 25 вересня.

У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики У Вінниці стартував чемпіонат України зі спортивної акробатики

 

Читайте також: