Вадим Кудіяров: «Закликаємо вінничан об’єднатися для боротьби із поширенням коронавірусу»

25 Березня, 2020, 15:31

Голова Вінницької обласної громадської організації «Гідність нації», депутат міської ради Вадим Кудіяров каже, що активні люди зараз не можуть стояти осторонь тих проблем, що відбуваються в державі.
– Державній владі і органам місцевого самоврядування в зв’язку із пандемією наразі потрібна підтримка. Наша патріотична організація активно включається у цей процес. Загроза поширення небезпечного вірусу COVID-19 вимагає від нас солідарності і відповідальних дій! – наголошує Вадим Кудіяров.

У Вінниці відкрито спеціальний рахунок: «Спецфонд СтопВірус»

– Він створений Благодійним фондом «Подільська громада», який багато років працює на користь вінничан. Закликаємо всіх патріотів міста робити туди свої внески. Адже на сьогоднішній день Вінниці бракує тестів на коронавірус та інших необхідних медичних засобів, – пояснюють у Вінницькій ГО «Гідність нації». Усі кошти, що приходитимуть на рахунок Спецфонду, будуть прозоро розподілені згідно з найактуальнішими потребами, що стосуються боротьби з вірусом. За словами пана Кудіярова, вони в першу чергу підуть для закупівлі обладнання лікарням і спецзасобів для лікарів.

Читайте також: