Вадим Мохник: «Плануємо на базі «Колосу» облаштувати медико-відновлювальний центр для наших вихованців»

12 Серпня, 2021, 15:17

В обласній дитячо-юнацькій спортшколі «Колос», де культивуються сім видів спорту, із першого вересня почнеться набір початківців. Детальніше про це розповів її директор, тренер вищої категорії Вадим Мохник.

–Наша спортивна школа не припиняє своєї діяльності влітку. Навчально-тренувальний процес триває регулярно. Бо є діти, які готуються до відповідальних змагань, а також які виступають на важливих чемпіонатах влітку. Тому намагаємося відправляти тренерів у відпустку по черзі. У нас функціонує сім відділень – велоспорту, греко-римської боротьби, самбо, дзюдо, тхеквондо, важкої атлетики, пауерліфтингу. Запрошуємо всіх бажаючих на тренування. Заняття – безкоштовні, – розповідає Вадим Мохник.

Вадим Мохник: «Плануємо на базі «Колосу» облаштувати медико-відновлювальний центр для наших вихованців»

-Вадиме Андрійовичу, куди звертатися початківцям?
– Наше адміністративне приміщення і основна тренувальна база розташовані по вул. Г. Арабея, 3 (тел. 0432-52-09-65). Тут є велобаза, зали важкої атлетики і боротьби.

Інші бази (для самбо, дзюдо і тхеквондо) орендуємо. Незабаром переходимо до залу тхеквондо на Київській, в районі «Набережного кварталу». Ще один зал цього виду спорту орендуємо у СК «Термінал». А зала дзюдо і самбо діє на картографічній фабриці.

¬-Із якого віку приймаються діти?
–В кожному виді спорту віковий ценз різний. На дзюдо приймаємо із шести років, на тхеквондо – із семи, на греко-римську боротьбу і самбо – із восьми, на велоспорт і важку атлетику – із десяти, на пауерліфтинг – із дванадцяти.

-Нові види спорту чи напрямки поки не відкриваєте?
-Поки все залишається стабільно. Водночас плануємо на базі «Колосу» облаштувати медико-відновлювальний центр для наших вихованців.

-Скільки загалом спортсменів і тренерів у вашій ДЮСШ?
-Минулого навчального року учнів було 275. Із ними працюють 19 тренерів-викладачів. 12 із них – основні, сім – сумісники. Серед наших наставників є заслужений тренер України із греко-римської боротьби Олександр Кулібаба, тренер вищої категорії із велоспорту Олександр Волинець, тренер вищої категорії із тхеквондо Сергій Кіпоренко, тренер першої категорії із самбо і дзюдо Юрій Осіпян.

-Маєте філії ДЮСШ «Колос» в районах?
-Так. У Могилеві-Подільському працює тренер із греко-римської боротьби, в Сутисках – тренер із тхеквондо, в Городківці – наставник із важкої атлетики.

Вадим Мохник: «Плануємо на базі «Колосу» облаштувати медико-відновлювальний центр для наших вихованців»

Нещодавно ми прийняли на роботу відомого тренера важкоатлетів Олександра Рябенького. Результати штангістів Городківки – високі. В зв’язку із адміністративно-територіальною реформою тренера штангістів в місцевій ДЮСШ там скоротили. Шкода було втрачати цей осередок важкої атлетики, адже географія цього виду спорту на Вінниччині не є дуже широкою.

Читайте також: