Юні «романтики» здолали дорослу збірну Липовця

3 Січня, 2021, 20:29

Третього січня у вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» пройшло дебютне шахове змагання року. Зустрічалися дитячий клуб «Романтик» (філія МДЮСШ № 6) із міста над Бугом та доросла збірна Липовця, чинний призер командного чемпіонату області.

Змагання пройшло за підтримки громадської організації «Гідність нації» і мецената Василя Вовка. Грали у шість турів за шевінегенською системою, тобто «стінка на стінка». Із кожного боку у бій вийшли по шість найкращих спортсменів.

Відкрили рік матчем: юні шахові «романтики» здолали дорослу збірну Липовця

Серед дітей виділялися 12-річний Владислав Пюро, який днями отримав звання кандидата у майстри спорту України, а також чемпіони міста і області у різних вікових категоріях Ангеліна Богомживуща, Богдан Станіславский, Іван Крамаренко. Серед дорослих – 20-разовий чемпіон Липовеччини Олександр Роговий і чинний чемпіон району Олександр Пилипчук.

Відкрили рік матчем: юні шахові «романтики» здолали дорослу збірну Липовця

В двох стартових турах суперники обмінялися перемогами із однаковими рахунками – 3,5 на 2,5 очки. Третій тур став ключовим: у ньому юнаки розгромили дорослих – 6:0.

Але липівчани не здавалися, здобувши перемогу у четвертому турі – 4,5 на 1,5 очки. Боротьба досягла свого апогею: в п’ятому раунді була зафіксована нічия. Все було вирішено в останньому турі, де юні шахові «романтики» здолали своїх дорослих партнерів – 4:2. Підсумковий результат – 20,5 на 15,5 на користь дитячої команди. Таким чином «Романтик» продовжив свою безпрограшну офлайн-серію у матчевих зустрічах. Перед цим він здолав дитячі збірні Білої Церкви (Київська область), Крижопільського району, Жмеринки і дорослу команду Летичівського району (Хмельницька область).

На урочистому нагородженні медалями і Кубками відзначили кращих гравців в особистому заліку. В складі «Романтика» це Владислав Пюро і Антон Дуарте – по 5 очок із 6 можливих , а також Іван Крамаренко – 3,5 бали. Кубок за першість серед жінок отримала Ангеліна Богомживуща. В складі гостей кращі результати показали: Віталій Ковальчук – 4 очки, Олександри Роговий і Майборода – по 3.

Відкрили рік матчем: юні шахові «романтики» здолали дорослу збірну Липовця

Паралельно в «Квадраті» відбувався дитячий турнір за участі 8 спортсменів різного віку і кваліфікації. Тут першість виборов володар найбільшого розряду (другого) Андрій Рудак, який виграв всі 7 партій. Разом із ним трійку призерів склали Благовест Богомживущий та Єгор Гордополов.

Але переможених цього разу не було. Всі діти отримали солодкі подарунки від «Гідності нації». А учасники товариського поєдинку продовжили святкування за святковим столом, який допоміг накрити меценат Василь Вовк.

Відкрили рік матчем: юні шахові «романтики» здолали дорослу збірну Липовця

Читайте також: