Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема»

18 Грудня, 2020, 10:09

17 грудня на льодовій арені ТРЦ «Мегамолл» фінішував відкритий чемпіонат Вінниці із хокею серед аматорів. У змаганні взяли участь 9 команд, в тому числі колектив із Хмельницького «Проскурів».

У грі за бронзу хмельничани розгромили вінницьку «Юність» в двох поєдинках – 6:1 і 19:3.

В фінальному двобої за золото зійшлися вінницькі клуби – багаторазовий чемпіон міста «Маяк» і «Діадема», яка регулярно виступала у фіналах, але до вершини так і не доходила. Чемпіон визначався у серії до двох перемог. Першу гру виграла «Діадема» в упертій боротьбі – 3:2. В наступній грі вона також діяла більш активно і закономірно перемогла – 4:0. Моментів, аби закинути шайбу, було набагато більше, але воротарі відпрацювали досить впевнено. Особливо слід відзначити голкіпера «Діадеми» Дмитра Дорошенка, який був визнаний кращим у цьому амплуа на турнірі.   Таким чином, вперше за 14 проведених відкритих чемпіонатів Вінниці золото здобула «Діадема», яка до цього постійно  була фіналістом. Для порівняння: «Маяк» перемагав в фіналах 8 разів.

-До цього ми були рекордсменами за кількістю виступів у фіналах, де грали 9 разів. Боролися там із «Маяком» та «Арсеналом». Сьогодні перемогли за рахунок великого бажання та виконаної установки на гру. А ось середній вік обох команд-фіналістів був приблизно однаковий, – сказав 55-річний капітан «Діадеми» Ігор Замков. – Команди в фіналі згаяли купу можливостей, аби закинути шайбу. Тож треба тренуватися, підвищувати свою майстерність

Нагородження призерів провів голова Вінницької обласної федерації хокею та водночас гравець «Маяка» Володимир Давидюк. Були вручені не лише командні, але й низка особистих нагород гравцям усіх клубів.

-Чемпіонат Вінниці, незважаючи на карантинні обмеження, вдався. Замість двох кіл (навесні і восени) ми провели одне повноцінне та плей-офф. Головне, що у нас був лід! Тепер хочеться, щоб вінницька молодь (18-25 років) створила команду, яку можна буде заявити на відкриті змагання більш високого рівня. Зокрема, київські, – сказав Володимир Давидюк. – Що стосується перемоги «Діадеми», то вона є закономірною. Це свідчення того, що вона більше тренувалася. До того ж кілька провідних гравців «Маяка» були травмовані, що відобразилося на перебігу подій в фіналі.

Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема» Відкритий чемпіонат Вінниці із хокею вперше виграла «Діадема»

 

Читайте також: