«Сім днів спорту» для вінничан

28 Січня, 2021, 17:39

З 28 січня до 3 лютого триває спортивний марафон “7 днів спорту”. Його організовує Маріупольська спілка молоді. Вона вже 22 роки реалізує проекти, мета яких – розширення можливостей та поліпшення становища молоді. І зараз її турбує ситуація в Україні та в світі, яка не може не позначатися на моральному й психологічному стані молоді.

Тому Маріупольська спілка молоді вирішили організувати  марафон “7 днів спорту” та зібрати на нього якомога більше учасників, які будуть підтримувати та мотивувати один одного. Вона запрошує приєднуватися всіх охочих.

Мета марафону – показати, що регулярна фізична активність – це відмінна профілактика стресу, емоційного вигорання та пригніченого стану.  Це для тих, хто любить спорт і активне життя або хоче спробувати виробити звичку займатися спортом на постійній основі та шукає додаткову мотивацію. Під час марафону учасники на власному досвіді переконаються: щоб займатися спортом, не обов’язково купувати дорогі тренажери та відвідувати спортивний зал, важливо лише мати бажання.

Для участі у марафоні потрібно до 27-ого січня зареєструватись за посиланням:

https://forms.gle/V1WnohTeQZycvMM16

Умови марафону:

Кожен день з 28-ого січня до 3-ого лютого займатися мінімум по півгодини будь-яким улюбленим видом спорту (для любителів бігу або спортивної ходьби умова інші – пройдені 5 км).

В якості контролю кожен день учасники мають надсилати організаторам підтвердження – скріншот або фото фітнес- браслета/фітнес-трекера з телефону в Telegram, а також своє фото в процесі тренування.

Троє переможців будуть рандомно визначені 5-го лютого та отримають призи. 50 осіб, які першими зареєструвалися та пройшли весь марафон, нагородять сертифікатами учасника, а всі учасники отримають Е- медалі.

Читайте також: