Вінничанка привезла “бронзу” з Kyiv Open SUP Race-2021

23 Травня, 2021, 13:18

Як провести час весело та ще й з користю? Один із варіантів – зайнятися SUP-серфінгом. Цей молодий вид спорту вже встиг отримати популярність у всьому світі, в тому числі і в Україні. Головна його перевага в тому, що навчання проходить швидко і не вимагає особливих фізичних навичок. А ще SUP-серфінгом можна займатися в різних водоймах.

У Вінниці цей вид спорту почали розвивати, і є вже успіхи на всеукраїнському рівні. Зокрема, на Kyiv Open SUP Race-2021. Там зібралися понад 70 учасників різних вікових категорій з усієї України. Як інформують у Вінницькому SUP-клубі, організаторам навіть довелось розширяти список цих самих категорій, бо набралося вдосталь бажаючих усіх рівнів.

Навіть невеличкий дощик не завадив. Більше того – погода сприяла: і на головну дистанцію, і на естафети було сонячно і тепло. Команда Вінницького SUP-клубу, незважаючи на відсутність тренувань на воді, виступила гідно і отримала корисний досвід. А Марина Педоренко, яка виступала на важкій дошці зі звичайним “прокатним” веслом – втерла носа усім скептикам та привезла до Вінниці бронзу в категорії “12.6 Inflatable (Women)”. Чудовий початок сезону, наголошують у Вінницькому SUP-клубі.

Читайте також: