Вінничанки програли у боротьбі, але “всуху”

24 Жовтня, 2021, 13:03

Напередодні вінницький жіночий клуб Суперліги «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» приймав на своєму майданчику титулований «Хімік» (Южне, Одеська область). Ця команда десять разів вигравала чемпіонат України, а в поточному розіграші ділила 2-4 сходинки турнірної таблиці.

Оновлена вінницька команда також в цьому сезоні демонструє непогану гру і результати. Перед матчем із «Хіміком» вона посідала п’яту сходинку в елітному дивізіоні. За підтримки повних трибун у спорткомплексі медуніверситету наші волейболістки дали справжній бій гостям.

Першу партію «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» програв – 22:25. В другому сеті наші дівчата тривалий час вели в рахунку, але все ж не встояли – 19:25. Третя партія стала завершальною у матчі – 20:25 і 0:3 за партіями. Та вболівальники, гравці і керівники нашої команди не були розчарованими. Адже «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ», який перебуває на шляху становлення, показав доволі якісний волейбол і бійцівські якості в своєму дебютному домашньому поєдинку сезону, причому проти сильного суперника.

 

Читайте також: