Вінничани очолили юнацькі збірні України з флаг-футболу

28 Липня, 2021, 10:04

У Вінниці пройшли перші в історії УЛАФ та ДЮЛАФ відбіркові збори юних футболістів до національних збірних з флаг-футболу, (безконтактного різновиду американського футболу) вікових груп U-15 та U-17. Вже у вересні ці дві команди братимуть участь в чемпіонаті Європи з флаг-футболу, який пройде в Італії (м. Гросетто).

Вінничани очолили юнацькі збірні України з флаг-футболу

Відстоювати своє право представляти Україну на міжнародній арені зібралось близько 50 спортсменів із чотирьох клубів: «Молотобійці» (Київ), «Азовські Дельфіни» (Маріуполь), «Орли» (Здолбунів) і «Вовки» (Вінниця). Шалена мотивація і наполегливість хлопців та злагоджена робота тренерів зробили ці відбіркові дні максимально продуктивними.

Вінничани очолили юнацькі збірні України з флаг-футболу

Приємно, що за результатами тренувальних зборів більше половини гравців збірних будуть саме з Вінниці – юні «Вовки» складатимуть основу національних команд. Обрані були перші в історії України головні тренери юнацьких збірних. Ними стали теж представники спортивного клубу «Вінницькі Вовки». Збірну U-15 тренуватиме гравець та наставниця жіночої команди з флаг-футболу Катерина Тетерук, а U-17 – гравець «Вовків», президент Вінницької обласної федерації американського футболу Євген Хомин.

Читайте також: