Вінничани – призери європейської першості

5 Вересня, 2021, 11:25

У болгарському місті Банско відбулися 23-й Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед дорослих і 18-й Чемпіонат Європи серед юнаків. До участі заявились збірні 20 країн. В тому числі Великобританії, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Швеції, України тощо. Загалом на старт вийшли понад 300 спортсменів. Про це повідомляють у вінницькій дитячо-юнацькій спортшколі №2.

Вінничани - призери європейської першості

В складі збірної України виступали сім вихованців спортшколи на чолі із заслуженим тренером України Сергієм Зеленським. В тому числі, завдяки їх успішному виступу доросла збірна України вперше за багато років посіла перше місце в загальнокомандному медальному заліку. Вдруге поспіль очолила командний залік і юнацька збірна України.

Вінничани - призери європейської першості

Вінницькі спортсмени поклали до медальної скарбнички збірної 13 медалей, з яких сім золотих,срібну та п’ять бронзових. Триразовим чемпіоном Європи став Артем Степаніщев (категорія Ч16), двічі золоту нагороду здобув Володимир Ляхович (Ч16), по одній золотій медалі вибороли Марія Мілінчук (Ж14) і Сергій Зеленський(Ч50). Марія Мілінчук також стала срібною призеркою, а бронзові нагороди в активі Олександра Марчука (Ч21), Дарії Корніюк (Ж16),Володимира Ляховича (Ч16) і Сергія Зеленського (Ч50).

Вінничани - призери європейської першості

Читайте також: