Вінничанина визнали найтехнічнішим боксером Всеукраїнського турніру у Білій Церкві

23 Березня, 2020, 11:29

На традиційному Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті льотчика-космонавта Павла Поповича вінницька збірна стала кращою за кількістю медалей. В активі вінничан золото, чотири срібла і дві бронзи. Молодіжні змагання пройшли у Білій Церкві (Київська область).

Треті в командному заліку
На ринг виходили найсильніші представники 22 областей, серед яких були призери чемпіонатів Європи і світу. До збірної Вінниччини входили представники обласного центру із багатьох клубів і шкіл: ШВСМ, МКДЮСШ «Вінниця», обласної комплексної ДЮСШ, «Золотої рукавички», «Спарти», «Богатиря» і Ліги «Олімпійський резерв». А також один спортсмен із Іллінців Микола Письменний, який виграв бронзову нагороду.
Сім медалей у десяти вагових категоріях – гарний доробок. Але в командному заліку Вінниччина – на третій позиції, позаду Київської і Черкаської областей.
– Вінничани, як мінімум, недорахувалися двох золотих медалей. На цьому наголошували багато фахівців. Але, щоб перемагати киян на їхньому турнірі, треба бути на дві голови сильнішими, – прокоментував старший тренер відділення боксу МКДЮСШ «Вінниця» і тренер Вінницької ШВСМ Роман Вакалюк. – Перед стартом вінницькі спортсмени тренувалися окремо. А на турнірі всі об’єдналися, підтримували один одного. На аналогічному турнірі у Білій Церкві рік тому вінницька збірна посіла перше командне місце, мали чотирьох чемпіонів. Зараз у нас триває зміна поколінь.

Приз «За кращу техніку»
17-річний майстер спорту Володимир Кушнір став чемпіоном у престижній ваговій категорії до 91 кг. Він отримав спеціальний приз «За кращу техніку».
В півфіналі Володимир Кушнір бився проти Федора Ткаченка (Київ). Виграв достроково, технічним нокаутом в першому раунді.
Фінал вінничанин відбоксував із іншим столичним спортсменом – Сергієм Жежуком. І також завершив його достроково!
– Успіх мені принесли відпрацьовані комбінації, ударна «трійка» із обох рук, – каже Володимир Кушнір.
Володимир Кушнір не брав участі в останньому чемпіонаті України через хворобу, тому поки є другим номером молодіжної збірної. Перший номер – Ашот Хочарян (Івано-Франківськ) зараз змагався на іншому турнірі.
– Хотілося би із ним зустрітися, аби виявити сильнішого. Прагну виступити цього року на чемпіонатах Європи і світу, – додав Володимир Кушнір.

Срібні призери прагнуть більшого
17-річний майстер спорту Геннадій Масленніков (вага до 60 кг) у Білій Церкві виграв чотири бої, поступившись у рівному фіналі за очками – 2:3.
– Я зараз є другим номером збірної України. Мрію стати заслуженим майстром спорту, потрапити на Олімпіаду, – розповів юнак.
16-річний кандидат у майстри спорту Володимир Салецький (вага до 69 кг) став срібним призером. Він зазнав поразки у четвертому поєдинку.
– Всі бої були тяжкими. Щоб досягти висот у боксі, тренуюся шість разів на тиждень, – повідомив Володимир Салецький.
16-річний кандидат у майстри спорту Федір Фріз-молодший (вага до 52 кг) виявився віце-чемпіоном на меморіалі Павла Поповича.
– Боксом займаюся шість років. Прагну стати чемпіоном України, майстром спорту, побувати на турнірах за кордоном. Рівняюся на батька, майстра спорту СРСР, – розповів Федір Фріз-молодший.
Федора Фріза-молодшого, окрім батька, тренують й інші досвідчені фахівці Сергій Глущенко та Олександр Вацек.
– Змагання в Білій Церкві є найсильнішими в Україні, адже за перше місце на них надавалося звання майстра спорту. Окрім того, турнір мав статус відбору на чемпіонати Європи і світу. За його підсумками кандидатами до збірної України стали Володимир Кушнір і Геннадій Масленніков. Вони візьмуть участь у підготовчих зборах, – підсумував Федір Фріз-старший.

Читайте також: