Вінниччина спортивна. Міжнародний вимір

17 Травня, 2022, 15:00

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА. Дует з Вінниці у складі Рузанни Вечерук та Ангеліни Чернявської здобув золоті нагороди Кубку світу, який проходив у португальському місті Мая. Данило Стецюк і Богдан Пограничний там же вибороли «срібло». Тріо з міста над Бугом, до складу якого входять Каріна Островська, Еліна Козачанська та Аліна Пугач піднялося на третю сходинку п’ядесталу пошани.Очолював наших спортсменів на світовому форумі тренер-викладач Юрій Голяк.

Вінниччина спортивна. Міжнародний вимір

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Представники обласної школи олімпійського резерву з легкої атлетики взяли участь у міжнародному турнірі в Болгарії. У підсумку Антон Нагорняк став кращим у метанні спису з результатом 59.9 метрів. Також Антон посів четверте місце у бігу на 110 метрів з бар‘єрами. Ще один представник школи – Максим Лебедюк став п’ятим у штовханні ядра. Суперниками українців були атлети з Сербії, Румунії, Молдови та господарі змагань.

ХОКЕЙ НА ТРАВІ. Збірна України здобула перемоги в тестових поєдинках, які нещодавно відбулись в обласному центрі. Зокрема гравці національної команди двічі здолали команду «ШВСМ-Фенікс» з Житомирської області. В першому матчі об’єднана команда вінницьких клубів «ОКС-ШВСМ» і «ШВСМ-Олімпії» перемогла гостей із рахунком 8:1, в другому – 4:0.

Склад збірної країни з хокею на траві традиційно формують із подолян

Вінниччина спортивна. Міжнародний вимір

СХІДНІ ЄДИНОБОРСТВА. В Токіо триває навчально-тренувальний збір збірної України з сумо. Наші співвітчизники готуються до міжнародного турніру «Slovakia Sumo Open». У складі національної команди в столиці Японії перебуває і вінничанин Важа Даіаурі.

Вінниччина спортивна. Міжнародний вимір

Важа Даіаурі (справа) виступатиме на Всесвітніх іграх у складі збірної країни

Минулого місяця він переміг на рейтинговому турнірі з сумо класу «А» «Roland Cup» у німецькому місті Бранденбург та здобув право виступати на Всесвітніх іграх, які цього літа відбудуться у Сполучених Штатах Америки.

БОКС. У Єревані проходять навчально-тренувальні збори зі спеціальної фізичної підготовки. Вже з 21 по 31 травня столиця Вірменії прийматиме чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків. Вінниччину на континентальній першості представляють: член збірної команди України Максим Власюк і тренер-викладач Леонід Лоївський. У березні Максим здобув срібні медалі на чемпіонаті Європи до 22-х років.

Огляд підготовлено з використанням матеріалів обласного управління спорту і рухової активності Департаменту гуманітарної політики ОДА

Читайте також: