«Вінницька Арена» – номінант конкурсу «Україна Олімпійська»

20 Жовтня, 2021, 18:20

Сьогодні було підбито підсумки Вінницького обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна Олімпійська».

Журі зібралося в офісі відділення НОК України у Вінницькій області. До нього входили журналісти Ольга Зайцева і Олександр Сашньов, голова обласного відділення НОК України Павло Хникін, заступник голови спорткомітету Вінницької міської ради Роман Семчук і старший тренер ХК «Патріот» Володимир Сачко. Призери визначалися таємним голосуванням.

В номінації «найкраще електронне видання» на перемогу претендували одразу п’ять онлайн-ресурсів. В підсумку, перше місце посів сайт відділення НОК України у Вінницькій області, на другому – «Вінницька Арена», на третьому – сайт «20 хвилин»

В інших номінаціях перемогли «Вінницька газета», передача «Арена» на «Суспільному радіо: Вінниця», спортивні журналісти Михайло Шафір і Наталя Тукало. Переможці і призери обласного етапу конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна Олімпійська» (2021 рік) тепер будуть представлені на Всеукраїнському фіналі.

 

Читайте також: