«Вінницька Арена» отримала нагороду НОК України

30 Березня, 2021, 16:50

Сьогодні, 30 березня, пройшло нагородження за підсумками ХХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна Олімпійська» та XIV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії (2020 рік). У них було визначено найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ року – загалом 38 лауреатів з усієї України. Приємно, що серед них шість нагород отримали саме представники Вінниччини.

«Вінницька Арена» отримала нагороду НОК України

Серед нагороджених вперше був й сайт «Вінницька Арена» (редактор  – Артур Колесник, заступник редактора – Михайло Шафір), Також нагороди отримали сайт «Vlasno.info» , газета «RІА», газета «Місто», «Вінницька газета» і фотограф Сергій Гомон, який посів третє місце серед фотографів–професіоналів та вже втретє увійшов до числа найкращих.

«Вінницька Арена» отримала нагороду НОК України

Нагороди і подарунки від НОК України були урочисто вручені в офісі відділення у Вінницькій області. Привітав лауреатів голова відділення, дворазовий срібний олімпійський призер із плавання Павло Хникін. Він подякував призерам Всеукраїнських конкурсів за професіоналізм і побажав досягати подальших успіхів.

Читайте також: