Вінницька гімнастка здобула золото чемпіонату Європи у групових вправах

2 Грудня, 2020, 10:07

Феєрично виступила збірна команда України із художньої гімнастики на чемпіонаті Європи, що відбувся у Києві.  Особливо видовищним був виступ наших дівчат з обручами та булавами. Незважаючи на дрібну помилку, загальний залік балів вивів збірну України на 1-е місце та у вправі з м’ячем українки здобули першість! В складі чемпіонок була  наймолодша учасниця – вінничанка, вихованка ДЮСШ № 1 та СК “Прем’єра” – 16-річна Діана Баєва. Її тренери – Юлія Заплішна та Анна Миргородська.

Вінницька гімнастка здобула золото чемпіонату Європи у групових вправах!

На Чемпіонаті Європи взяли участь півтори сотні гімнасток з 23 країн-учасниць. Там було розіграно 8 комплектів нагород. Загалом Україну на домашньому Євро представляли 11 українських гімнасток. Як зазначали організатори, європейська першість з гімнастики стала найбільшою спортивною подією 2020 року.

Вінницька гімнастка здобула золото чемпіонату Європи у групових вправах!

Діана Баєва – багаторазова призерка міжнародних турнірів. Вона – уродженка Донеччини, яка переїхала до нас на початку трагічних подій на Донбасі. На малій батьківщині дівчини, у Макіївці, залишились бабуся і дідусь. Саме дідусь привів Діану у великий спорт. 2 роки тому вона потрапила до збірної команди України з художньої  гімнастики.

Вінницька гімнастка здобула золото чемпіонату Європи у групових вправах!

-Стрімкий розвиток художньої гімнастики на Вінниччині стартував відносно недавно. Коли 2 молодих, ще зовсім недосвічених, тренерів (Юлія Заплішна та Анна Миргородська – авт.) почали набирати групу 3-річних дівчаток, одразу ж по завершенню власної спортивної кар’єри. Дівчатка підростали, показували успіхи. Потім керівництво Федерації художньої гімнастики України звернуло увагу на молодих тренерів. Сьогодні ми бачимо результат вже на зовсім іншому рівні. Дуже важливо потрапити до рук талановитого тренера, який не нашкодить, а підтримає, “підшліфує”. І без жодних ревнощів чи жалю передасть до рук “титанів” у збірну, які знають, як виточити з алмазу діамант, – прокоментувала віце-президент Федерації художньої гімнастики Вінниччини Наталя Токар.

Вінницька гімнастка здобула золото чемпіонату Європи у групових вправах!

 

Читайте також: