Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море»

25 Вересня, 2020, 13:00

 

Юні вінницькі тхеквондисти відзначилися на всеукраїнських змаганнях в Одесі. Несподівано для конкурентів і навіть для самих себе вони виграли загальнокомандний залік турніру «Чорне море».

Одразу п’ять чемпіонів

Окрім турніру «Чорне море» серед юнаків, паралельно в Одесі відбувалося й рейтингове змагання «Пальміра».  Загалом в особистому заліку в різних вікових і вагових юні вінничани здобули в двох змаганнях сім нагород різного гатунку. Чемпіонами  стали Артем Семенюк, Матвій Пасєчнік, Артем Полєтаєв, Марина Бадаєва і Анна Рожок. Бронзовими призерами виявилися Ольга Яковенко і Надія Кузнєцова.

Нашу команду до змагань підготували керівник головний тренер клубу олімпійського тхеквондо «Red Sun» Леонід Кулаковський і тренер із загальнофізичної  підготовки Тамара Карапетян – в минулому чемпіонка світу і Європи серед жінок з самбо. Вона почала допомагати тхеквондистам, адже її дитина зацікавилася цим видам спорту.

Перемагали за очевидної переваги

«В змаганнях взяли участь 26 команд із різних куточків України – заходу, сходу, центру та півдня. Наша командна перемога стала для всіх несподіваною та навіть шоком. Ми і самі цього не очікували. «Red Sun» – молодий клуб, йому лише півроку», – каже Тамара Карапетян.

За словами наставниці, в її клубі, зрозуміло, є сильні спортсмени. Вони тренувалися весь період карантину – і проста неба, і на стадіоні, і навіть у Тамари вдома.

«Ми не відпочивали, як дехто, а постійно щодня готувалися до змагань. Це й далося взнаки, принесло позитивний результат. В Одесі багато наших спортсменів перемагали за очевидної переваги! Вони показали себе, які сильні і витривалі бійці», – додала Тамара Карапетян.    

Після прибуття призерів змагань до Вінниці директор клубу «Red Sun» Анна Рожок нагородила їх солодощами і грошовими преміями.

Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море»

Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море»  Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море» Вінницька команда тхеквондистів «Red Sun» виграла всеукраїнський турнір «Чорне море»

 

 

Читайте також: