Гандбол

Вінницькі гандболісти отримали право на підвищення у класі

17 Травня, 2021, 17:47

Вінничани – срібні призери національної першості серед команд першої ліги. Хмельницький ХНУ-ДЮСШ-1 за тур до фінішу гарантував собі “золото”. У столичних армійців бронзові нагороди.

В заключному турі вінничани програли головному конкуренту «ХНУ–ДЮСШ-1» із Хмельницького (27:29), здолали «СДЮСШОР Карпати» – 42:33, КСЛІ (Київ) – 31:29, «Шабо» (Одеська область) – 36:27.

Підсумки чемпіонату «Вінницькій Арені» прокоментував президент обласної федерації гандболу та водночас основний воротар ГК «Вінниця» Олександр Павлюк.

-Це срібло із відблиском золота. В минулому сезоні ми були третіми, а зараз піднялися на одну сходинку вище. Дуже шкода, що поступилися хмельничанам у два м’ячі (27:29), хоча по ходу поєдинку вигравали сім м’ячів. У разі виграшу подільського дербі стали би чемпіонами, адже решту матчів у турі виграли, – сказав Олександр Павлюк. – Втім, для цього нестандартного «коронавірусного» сезону друге місце – це також хороший результат.

ГК «Вінниця» отримало право на підвищення в класі. Але чи погодиться клуб на це, вирішуватиметься влітку. Це залежатиме від наявного ігрового складу та бюджету.

-У Вищій лізі нам складно буде розраховувати на призові місця. А ось в першій із наявним складом і фінансуванням можемо знову боротися за п’єдестал. Вирішуватимемо питання щодо підвищення в класі на загальних зборах влітку. Поки що готуватимемося до чемпіонату України серед чоловіків з пляжного гандболу, що пройде в Скадовську