,

Вінницькі орієнтувальники виграли чемпіонат України

14 Січня, 2021, 10:26

На околицях м. Олешки (Херсонська область) проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 242 спортсмена із 14 регіонів України. Збірну команду Вінницької області складали 12 спортсменів і тренер. Преважна більшість обласної збірної – вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

В особистому заліку вінницькі спортсмени показали наступні результати :

Золоті медалі: Глоабе Єва– на короткій і довгій дистанціях серед дівчат вікової категорії Ж14 (дві золотих); Жуковський Владислав – на середній і довгій дистанціях серед юнаків Ч12(дві золотих); Жуковський Артем – на середній дистанції серед юнаків Ч14.

Срібні нагороди: Дзема Катерина – на середній і довгій дистанціях серед жінок Ж21 (дві срібні нагороди); Денесюк Юлія – на короткій дистанції серед дівчат Ж14; Ільюк Марія – на середній дистанціїсеред дівчат Ж14;

Качанівська Маргарита – на короткій дистанції серед дівчат Ж12; Жуковський Владислав – на короткій дистанції серед юнаків Ч12; Жуковський Артем – на короткій дистанції серед юнаків Ч14.

Бронзові нагороди: Дзема Катерина – на короткій дистанції серед жінок Ж21; Ільюк Марія – на короткій дистанціїсеред дівчат Ж14.

За словами організаторів, спортивне орієнтування в області розвивається у п’яти районних секціях та в одному відділенні ДЮСШ. Цим видом спорту займається близько 130 вихованців спортивних шкіл, із якими працюють 6 тренерів. До складу збірної команди України входять 5 спортсменів.

Вінницькі орієнтувальники на Херсонщині виграли чемпіонат України

За інформацією спортуправління Вінницької ОДА

 

 

Читайте також: