Вінницькі пауерліфтери ставлять рекорди і здобувають нагороди на першості України

13 Квітня, 2023, 9:38

Понад 400 атлетів з 21 області змагалися за нагороди чемпіонату України з класичного пауерліфтингусеред усіх вікових груп у Львові. Серед них і представники Вінниччини, які не залишились без спортивних трофеїв.

Так золота нагорода у Дениса Шаргородського. Також за ним новий рекорд України у присіданні серед юнаків. Четверте  місце посів Вадим Безпрозваний, який також отримав досвід змагань національного рівня. У командному заліку наші юнаки стали другими.

У змаганнях серед представниць слабкої статі золоті нагороди здобули Вікторія Поліщук і Вікторія Паламарчук. Оксана Судома стала срібною призеркою національної першості

Серед найсильніших учасників змагань (дорослі чоловіки) перемогу святкував Василь Мица (категорія 66 кг). Володимир Добриднюк завоював «бронзу» у категорії до 83 кг та мале золото в жимі лежачи. Данило Соболь у ваговій категорії до 105 кг виборов малу срібну нагороду у присіданні та загальне п’яте місце, а також виконав норматив майстра спорту України.

Вінницькі пауерліфтери ставлять рекорди і здобувають нагороди на першості України

Данило Соболь виконав норматив майстра спорту України

В заключний день чемпіонату на вищий щабель п’єдесталу пошани піднялися Владислав Комар (до 120 кг). В абсолютній першості Владислав здобув бронзову медаль (на головному фото). У категорії більше 120 кг третє місце посів Олексій Литвинчук.

Підготували призерів тренери Іван Чупринко і Вадим Мохник.

Читайте також: