Вінницькі стрільці здобули путівки на чемпіонат Європи

13 Лютого, 2021, 11:16

У Львові відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Вінницькі спортсмени змагалися у стрільбі з гвинтівки, пістолета та по рухомій мішені. Фінансування їх поїздки відбулося за рахунок коштів управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА.

Вінниччину представляли 35 стрільців, серед яких 29 у складі національної збірної команди України. Загальна кількість учасників на змаганнях – близько 350-и з 16-и областей України.

Вінничани стали переможцями і призерами. У стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 золото виборола жіноча трійка у складі : Олесі Чайки, Дар’ї Волошиної та Дар’ї Римської.

У стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 золото здобула чоловіча трійка у складі: Олега Царькова, Кирила Козюка, Вадима Бондарчука. Олег Царьков посів 1-е місце особисто у фінальній боротьбі, куди потрапляє вісім найкращих.

Вінницькі стрільці здобули путівки на чемпіонат Європи

У стрільбі з гвинтівки (змішаній парі ГП-мікст), вінницькі спортсмени вибороли 1 та 2 місця. Це відповідно Дар’я Волошина та Кирило Козюк; Олеся Чайка і Олег Царьков.

У стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені Анастасія Жученко стала срібною призеркою у вправі ГП-11А;

В загальнокомандному заліку серед 16-и областей України Вінниччина посіла 3-е місце, здобувши 9 золотих і 3 срібних медалей.

За словами президента Вінницької обласної федерації кульової стрільби Віктора Щерби, цей чемпіонат України був першим етапом відбору на чемпіонат Європи зі стрільби кульової. Попередньо, одразу п’ять вінницьких спортсменів (Олег Царьков, Валентина Гончарова, Дар’я Римська, Анастасія Жученко, Данило Даніленко) представлятимуть Вінниччину у складі національної збірної команди України на чемпіонаті Європи. Він відбудеться наприкінці травня 2021 року в м. Осієк (Хорватія).

Вінницькі стрільці здобули путівки на чемпіонат Європи

 

Читайте також: