Вінницькі тхеквондисти піднялися на «Західний п’єдестал»

4 Червня, 2021, 13:11

У Рівному провели Всеукраїнський відкритий рейтинговий турнір із тхеквондо (ВТ, олімпійська версія) «Західний п’єдестал». За медалі боролися понад 400 спортсменів з багатьох областей України. Серед них були й представники трьох вінницьких клубів.

Центр олімпійського тхеквондо «Red Sun» (Вінниця) за співпраці з ФСТ «Колос» виставив на ці змагання сім спортсменів під керівництвом тренерів Леоніда Кулаковського і Тамари Карапетян. Чотири із них стали переможцями і призерами. Зокрема, золоті нагороди вибороли кадетки Анастасія Рожок і Мар’яна Богословська. Цим вони підтвердили норматив кандидата в майстри спорту України. Бронзові медалі завоювали Артем Полєтаєв і Олександр Корнійчук.

Вінницькі тхеквондисти піднялися на «Західний п’єдестал»

 

-На жаль, Фортуна цього разу не посміхнулась трьом нашим спортсменам, які посіли п’яті місця. Це Ольга Яковенко, Артем Семенюк і Марина Бадаєва. Їм є ще над чим працювати, – прокоментував Леонід Кулаковський.

Доповненням до нагород «Red Sun» стало нагородження Анастасії Рожок почесним Кубком. Її визнали найкращою спортсменкою турніру серед кадеток

ВСК «Дельфін» (Вінниця) на чолі із тренером Лілією Романенко привіз до Рівного 11 тхекводистів. П’ять із них стали призерами. Золоту нагороду виборола Єва Чайковська. Срібло в активі Дарини Сайчук і Костянтина Карпенка. Бронзові нагороди здобули Євгенія Попович і Кіра Тимчик.

Вінницькі тхеквондисти піднялися на «Західний п’єдестал»

Спортивний центр “Росомаха” (смт. Сутиски) під керівництвом тренера-викладача Анатолія Нариженко також приймав участь у турнірі «Західний п’єдестал». Серед семи його спортсменів лише один залишився без медалі. Золото вибороли Ігор Огороднік, Владислав Кубик і Тимур Качуринський. Бронзу – Ілля Огороднік, Юрій Ліщишин і Анна Ліщина.

Вінницькі тхеквондисти піднялися на «Західний п’єдестал»

 

-Разом із представниками інших команд Вінниччини висловлюємо вдячність голові Рівненського обласного осередку Федерації тхеквондо України Руслану Глезі за організацію і проведення чудового змагання. Ми також вдячні головному судді турніру Андрію Радіонову та усій команді організаторів за чітку та злагоджену працю, – зауважила керівник Центру олімпійського тхеквондо «Red Sun» Анна Рожок.

Читайте також: