Вінницький «Колос» – четвертий в Україні

30 Серпня, 2021, 11:56

Команда Вінницької області посіла четверте місце на Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях ГО ВФСТ «Колос» серед команд селищних і сільських територіальних громад. Вони пройшли у Скадовську, на навчально-спортивній базі «Колос».

Команди із 24 областей України змагалися у шести видах спорту – волейболі або футзалі (на вибір), гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах та шашках. Сільські фізкультурники селища Браїлів представляли Вінницьку область та боролися за звання кращої спортивної громади нашої держави.

Подробицями їх виступів поділився заступник голови Вінницької територіальної організації «Колос» Валерій Швець:

-Наші волейболісти-чоловіки посіли четверте місце. В активі нашої збірної – дві особисті медалі. Із гирьового спорту бронзовим призером став Олександр Соколенко, а у шахах аналогічну сходинку зайняв Владислав Полігас. У тенісі серед чоловіків ми зайняли особисте 5-е місце, серед жінок – особисте 8-е місце та 5-е в загальнокомандному заліку. В шашках в особистому заліку наш спортсмен також виявився 8-м. Браїлів розділив за очками високі 3-4 загальнокомандні місця разом із командою із Полтавщини . Але та виявилася все ж вище через здобуту нею золоту медаль у одному із видів програми. А чільні місця в командному заліку цього разу зайняли збірні Черкащини і Одещини.

Читайте також: