Волейбол для ветеранів

18 Серпня, 2021, 14:10

Могилів-Подільський приймав волеболістів-аматорів з різних куточків України. На відкритому майданчику Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу проводився щорічний турнір з мікс-паркового волейболу серед ветеранів.

Цього року на змагання завітали СК “Львів”, “Фортуна” (Київ), “Фаворит” (Бориспіль), “Лікерчик” (збірна Кропивницького та Києва) і місцева команда. Про це повідомляють у обласній федерації волейболу.

На свято була запрошена чемпіонка І сільських спортивних ігор України, які відбулися в 1960 році в Черкасах. Марія Пилипівна Маковійчук звернулася до учасників змагань з вітальним словом та побажанням міцного здоров’я, спортивного довголіття та найвищих п’єдесталів.

Змагання тривали два дні під нещадним сонцем , прискіпливими зауваженнями та поглядами вболівальників. Ігри проводилися по колу, і тільки останні вирішували долю чемпіона та призерів.

В запеклій боротьбі 3-є місце – у столичної команди “Фортуна”,срібним призером стала команда Могилева-Подільського і чемпіонство виборола збірна команда Кропивницького і Києва. Відділ з питань фізичної культури та спорту міської ради нагородив нагородив команди та гравців кубками і медалями.

По завершенню змагань всі учасники та гості відвідали музей, історичні місця нашого району і побували в Лядівському скельному монастирі,де отримали черговий енергетичний заряд до наступного року.

Автор: Оксана Войтович

Читайте також: