,

Волейболісти Вінниччини підбили підсумки сезону

26 Червня, 2020, 9:34

На базі коледжу НУХТ провели засідання президії Федерації волейболу Вінниччини. В чергу чергу привітали та нагородили призерів чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» сезону 2019-2020 років. Отже, збірна Вінницької області серед юнаків 2007 завоювала «срібло»  Дитячої ліги. А збірна серед юнаків 2006 р.н. стала бронзовим призером чемпіонату.

Привітали тренерів

Президент Федерації волейболу Вінниччини Сергій Кушнір і віце-президент ФВВ Володимир Керницький привітали головних тренерів команд і передали юним спортсменам почесні Кубки і медалі. А чемпіонки «Дитячої ліги» – збірна області серед дівчат 2004 р.н., були нагороджені у минулий уїк-енд на базі Калинівської ДЮСШ «Авангард».

Після урочистостей, на засіданні було обрано 6 чоловік, які стануть делегатами на XXVI звітно-виборчому Конгресі федерації волейболу України. Конгрес відбудеться 7-9 серпня в місті Трускавець.

Отже, делегат від ФВВ – Володимир Керницький, від ВК «Серце Поділля» – Іван Слинчук, від ВК «МХП-Вінниця» – Віталій Дімітрієв, від ВК «Білозгар-Медуніверситет» – Олександр Краєвський, від арбітражної комісії – Віталій Копач, член Виконкому ФВУ – Сергій Кушнір.

Підсумки сезону

Згодом на засіданні жваво обговорювалися підсумки ігрового сезону 2019-2020, який став незвичайним для всіх чемпіонатів та ліг.

Чемпіонати України серед чоловічих та жіночих команд Суперліги були завершені достроково без визначення чемпіонів та призерів.

В нижчих дивізіонах була тримісячна пауза і наразі, команди Вищої, Першої та Другої ліг дограють «Фінали чотирьох».

Нагороди в «Дитячій лізі» було вирішено розподілити за підсумками регулярного чемпіонату, який був дограний саме перед запровадженням карантину. І, як команди Вінниччини заслужено опинилися на п’єдестал.

Незважаючи на такий неординарний сезон, більшість присутніх на засіданні ФВВ позитивно відзначили роботу Федерації волейболу України і, зокрема, особистий внесок у розвиток національного волейболу президента ФВУ Михайла Мельника.

–Чого тільки коштує яскравий виступ чоловічої збірної України на чемпіонаті Європи-2019, серед яких були гравці вінницьких команд «Серце Поділля» та «МХП-Вінниця». Українські волейболісти посіли 7-е підсумкове місце серед 24 команд континенту! А також піднялися у всесвітньому рейтингу ФІВБ на 22-у сходинку (попередній результат – 54-у місце), – наголошують в обласній федерації волейболу.

Представники Вінниччини відзначили правильно вибраний європейський вектор розвитку дитячого волейболу та національних і молодіжних збірних України! За останні чотири роки, які очолює ФВУ Михайло Мельник, відбуваються позитивні зрушення в усіх галузях національного волейболу. Збільшується кількість команд та підвищується конкуренція в різних дивізіонах чемпіонату України, зростає призовий фонд, відновилися чемпіонати «Дитяча ліга», «Шкільна ліга», створено сучасний сайт з детальної статистикою та онлайн-рахунком матчів тощо.

Волейболісти Вінниччини підбили підсумки сезону Волейболісти Вінниччини підбили підсумки сезону Волейболісти Вінниччини підбили підсумки сезону

Читайте також: