Воротар «Ниви» Максим Гурідов: «Коли закінчиться карантин, зустрінемося на стадіоні!»

1 Квітня, 2020, 9:29

– Максиме, де перебуваєте,  чим займаєтеся?

– Наразі перебуваю в Вінниці. Дотримуюся рекомендацій лікарів і держави, намагаюся не виходити з дому без необхідності.

– Коли стало відомо, що сезон відкладається, як це сприйняли?

– Звичайно, навіть на карантині потрібно залишатися професіоналами. Тому займаюся вдома, за індивідуальною програмою, яку для всіх розробила наш тренер із загальнофізичної підготовки Олена Анатоліївна Колос. Окрім тренувань, «рятує» на карантині читання книг, гра на приставці. Також відкриваєш в такі моменти для себе нові хобі.

– Як оцінюєте нинішню ситуацію в державі?

– Звичайно, не хотілося, щоб небезпечний коронавірус дістався до нашої країни. Але, на жаль, це сталося. І від нас в цій ситуації нічого не залежало.

Єдиний позитивний момент у цьому, це те, що деякі футболісти «Ниви» не могли розпочати сезон через пошкодження. Зокрема, я отримав травму в останній контрольній грі, і з великою ймовірністю мав би пропустити перші два тури. Влад Дворовенко пошкодив в тренувальному процесі коліно і теж не допоміг би нам в перших турах. Тому, вважаю, що в будь-яких ситуаціях потрібно шукати позитивні моменти. Дуже важливо, щоб «Нива» підійшли до сезону в повній обоймі.

Незважаючи на ситуацію, що склалася, держава робить все, аби мінімізувати кількість захворілих на корона вірусну інфекцію. В Україні дотримуються рекомендацій країн, які вже пройшли через це. Ми це можемо бачити на вулицях Вінниці. Невелика кількість людей в магазинах і аптеках. Майже всі в масках і рукавичках, що дуже важливо.

– Дайте власні поради вболівальникам у цей нелегкий період.

– Всім жителям міста Вінниця та вболівальникам нашої команди раджу залишалися вдома в цей важкий період. Коли закінчиться карантин, ми всі разом зустрінемося на стадіоні.

– Як оцінюєте підготовку «Ниви», контрольні матчі, кадрове підсилення?

– Підготовка до чемпіонату України була на високому рівні. Тренерський штаб давав нам як відповідні фізичні навантаження, так і тактичні тренування. Багато було теоретичний занять. І все це награвалося в контрольних іграх із хорошими командами. Не завжди все виходило в контрольних іграх, але з кожним поєдинком ми набирали все кращу і кращу форму. І показували свою гру, яку від нас хотів бачити тренерський штаб. Якби не пандемія, «Нива» підійшла б до чемпіонату в хорошій формі.

Після зимової перерви стало зрозуміло, що керівництво команди робить ставку на молодь, яка успішно виступає в чемпіонаті України U-19. Недарма було підписано кілька молодих гравців, які помітно прогресували в тренувальному процесі та іграх. Сміливо можу сказати, що наша команда – це сплав молодості та досвіду.

– Ви родом із Донецька. Але стали одним із улюбленців вінницьких вболівальників. Хотіли б надовго залишитися у нашому місті?

– Ні для кого не стане подивом, що кожен спортсмен ставить перед собою тільки максимальні цілі. Але мені завжди імпонувало місто Вінниця, вболівальники, команда. Тому, зрозуміло, хочеться, щоб наша співпраця надалі продовжилася. Я завжди буду викладатися на 100 %, а далі рішення прийматиме керівництво «Ниви».

Читайте також: