Воїни рингу вшанували героїв війни

15 Лютого, 2021, 20:14

У Могилеві-Подільському наймасштабніше серед усіх в області відзначили День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На жаль, 15 лютого сповнене ще більш сумним сенсом, оскільки згадують і захисників, які воювали і загинули в зоні проведення АТО та ООС. Ті з них, хто дожив до наших днів і мав змогу, напередодні завітали до Могилева-Подільського. Саме Тут місцевий актив представників кікбоксингу та карате кіокушинкай організував міжобласні змагання.

Воїни рингу вшанували героїв війни

До проведення змагань долучився народний депутат Геннадій Вацак. Серед усього, він відзначив ветеранів та учасників форуму призами і подарунками, а директор економічно-монтажного коледжу Володимир Заячковський надав спортивну залу, в якій можна було прийняти усіх охочих. Їх, не дивлячись на негоду та окремі обмеження у русі дорогами області, до Могилева завітали більше ста осіб. Вони представили 10 команд-учасниць, в тому числі з-за меж регіону, та подарували глядачам більше ста видовищних і запеклих поєдинків.

Воїни рингу вшанували героїв війни

Вразив і віковий діапазон претендентів на призові місця. Ними виявилися і хлопці, і дівчата, і дорослі майстри віком до 35 років.

Воїни рингу вшанували героїв війни

Воїни рингу вшанували героїв війни

Також в колі спортсменів відзначили і факт відсутності членських внесків, чого не пам’ятають близько десятиліття. Відтак, у майбутньому поціновувачі єдиноборств Могилева вірять, що ставлення до їхніх видів спорту з боку місцевої влади стане кращим ніж до цього. Принаймні міський голова громади відвідав турнір особисто.

Воїни рингу вшанували героїв війни

Варто відзначити і той факт, що змагання пройшли із дотриманням усіх карантинних вимог. Зрештою кращих визначили як за номінаціями, так і в загальнокомандному заліку. Кращим бійцем турніру став Віталій Ваврух з Барського клубу «Дао». Місця серед команд на призовому п’єдесталі розподілилися наступним чином:

1. «Спартак-Вацак» (Могилів-Подільський)
2. «Славіс (Вінниця), «Чемпіон» (Рахни)
3. «Шотокан» (Калинівка)

Воїни рингу вшанували героїв війни

Читайте також: