Вінничанин дебютує на ралі ретроавтомобілів в Монте-Карло

5 Лютого, 2021, 15:34

Вінничанин Андрій Аверчук – один із членів української команди, яка представлятиме Вінницю і Україну на міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло. Він є членом вінницького клубу “ЗАЗ Фенікс”.

Команда з України у Монте-Карло має їхати на ЗАЗ «Запорожець». Як повідомили у Вінницькій міській раді, для змагань спеціально пошили зимові костюми. На них нашито логотип Вінниці.

Перший етап змагань мав відбутися уже найближчими днями – 31 січня. Однак у зв’язку із пандемією COVID-19 його перенесли на невизначений термін. Українці до перегонів підготувалися, сплатили усі необхідні внески.

За словами Андрія Аверчука, його команда – перша українська команда, яка братиме участь у міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло за останні 110 років. Він каже, що довго вели перемовини, аби українців запросили. Основною вимогою було те, що усі автомобілі мають бути унікальними і до 1965 року випуску.

Також гонщики хотіли, щоб вся команда була у зимових костюмах української олімпійської збірної. Вінницький міський голова Сергій Моргунов допоміг із їхнім придбанням.

 

Читайте також: