Визначили кращих майстрів спортивної фотографії

7 Жовтня, 2021, 8:26

Напередодні підбили підсумки Вінницького обласного етапу Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії 2021 року. Його організаторами були відділення НОК України у Вінницькій області і фотоклуб «Обрій». До складу журі входило п’ять осіб. Зокрема, керівник вінницького фотоклубу «Обрій» Олег Волощук, відповідальний секретар відділення НОКУ Олександр Олійник, співробітники відділення Інна Бугаєва і Світлана Хникіна, заступник голови обласної ради ветеранів спорту Георгій Самков.

За світлини судді голосували таємно, а потім бали складалися. Перед початком голосування було вирішено, що фотографи не можуть посідати одночасно 2-3 призових місця. Тому у таких випадках воно передавалося наступному учаснику. На конкурсі було представлено близько 50 спортивних світлин, які зробили 11 фотографів. Кожен міг подати від однієї до п’яти своїх фоторобіт (згідно із умовами Всеукраїнського етапу). Кращі визначалися у трьох номінаціях.

Призери регіонального відбору будуть нагороджені керівництвом обласного відділення НОК України наприкінці 2021 року (дипломами і грошовими преміями). Кращі світлини за підсумками обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнському фіналі, де мають шанс посісти призові місця. Також члени журі обрали переможця регіонального етапу конкурсу телепрограм «Світ спорту». Це стрічка про олімпійського призера із велоспорту Сергія Чернявського.

 

 

Читайте також: