Визначили найкращих у юнацькому футболі

20 Червня, 2021, 10:32

Напередодні відзначали Міжнародний день дитячого футболу. В день свята на стадіоні СК «Нива» пройшли фінальні матчі дитячо-юнацької футбольної ліги області, а також нагородження переможців і призерів змагань. Захід організувала Вінницька обласна Асоціація футболу. В останній фінальній грі першої ліги ДЮФЛ серед юнаків 2004-2005 р.н. команда ДЮСШ Крижополя здолала «Колос» (Муровані Курилівці) із мінімальним рахунком 1:0. Наприкінці гри гол провів Антон Луштейн. Крижопільчани дуже раділи цьому успіху, адже вперше виграли обласну ДЮФЛ.

– В змаганнях такого рівня ми перемогли вперше. Це вдалося завдяки наполегливим щоденним тренуванням і самовіддачі гравців на полі. Тепер думаємо про подальші досягнення. Я мрію з часом грати за українську команду Першої ліги. Можливо, й за вінницьку «Ниву», – сказав 16-річний Іван Телевим із села Зеленянка (Крижопільський район).

Нагородження проводили голова обласної Асоціації футболу Ігор Гатауллін, депутати обласної Ради Василь Тесьминецький (директор обласного Центру олімпійської підготовки) і Андрій Ковальов (голова обласної Асоціації дитячого футболу).
Ігор Гатауллін звернув увагу, що масове нагородження призерів Дитячо-юнацької футбольної ліги області відбувається вже у 15-й раз.

Визначили найкращих у юнацькому футболі

-Символічно, що цього разу церемонія проходить саме у Міжнародний день дитячого футболу, який започаткували ООН спільно у ФІФА. Пандемія коронавірусної хвороби і процеси, пов’язані із реформою децентралізації в Україні, дещо пригальмували розвиток дитячого футболу. Але немає сумнівів, що з часом він вийде на високий рівень, – сказав Ігор Гатауллін.

Андрій Ковальов нагадав, що у Вінниці протягом року відбувається близько 30 наймасовіших юнацьких футбольних турнірів в Україні Utmost Cup і запросив усіх присутніх брати в них участь. А Василь Тесьминецький розповів, що в обласному Центрі олімпійської підготовки, який він нещодавно очолив, планує розвивати в тому числі й спорт № 1.

Призери змагань та навіть деякі команди, що посіли четверті місця в ДЮФЛ області, отримали від організаторів не лише традиційні Кубки, медалі і грамоти. Але й комплекти із п’яти м’ячів від обласної Асоціації футболу. А командам-переможцям у кожній віковій групі вручили й по комплекту ігрової форми.

Підсумки змагань:

2009-2010 р.н.
1 місце – «Дністер» (Могилів-Подільський)
2 місце – ДЮСШ «Прем’єр-Нива»-2.
3 місце – ДЮСШ «Прем’єр-Нива»-1.

2006-2007 р.н. (перша ліга).
1 місце – ДЮСШ Ямполя
2 місце –ДЮСШ Літина
3 місце – ДЮСШ «Колос» (Крижопіль)

2004-2005 р.н. (перша ліга)
1 місце – ДЮСШ «Колос» (Крижопіль)
2 місце –ДЮСШ Мурованих Курилівців
3 місце – ДЮСШ Бара

2008 р.н. (вища ліга).
1 місце – ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова
2 місце – визначиться згодом
3 місце – визначиться згодом

2007 р.н. (вища ліга).
1 місце – ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова
2 місце – ДЮСШ «Прем’єр-Нива»
3 місце – ДЮСШ «Авангард» (Калинівка)

2006 р.н. (вища ліга).
1 місце – ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова
2 місце – ДЮСШ «Прем’єр-Нива»-1
3 місце – ДЮСШ «Прем’єр-Нива»-2

2004-2005 р.н. (вища ліга).
1 місце – ДЮСШ «Прем’єр-Нива»-
2 місце – визначиться згодом
3 місце – визначиться згодом

 

Читайте також: