,

Визначилися суперники українських збірних на відборах до Олімпіади

18 Березня, 2023, 18:16

На Олімпіаді-2024 зіграють 12 чоловічих збірних команд з волейболу. На даний момент відомий лише один учасник Олімпіади-2024 – збірна Франції, яка потрапила на Ігри на правах господаря. Ще п’ять путівок отримають команди з найвищим рейтингом на момент завершення групового етапу Ліги націй-2024.

Шість команд визначаться за результатами кваліфікаційного раунду. За путівки на Ігри змагатимуться перші 24 команди згідно з рейтингом FIVB на вересень 2022 року. В кваліфікації їх розділили на три групи. Дві найкращі збірні з кожної здобудуть олімпійські ліцензії.

За результатами жеребкування чоловіча збірна України зіграє у групі А, матчі якої відбудуться у Бразилії. Підопічні Угіс Крастіньша зіграють проти господарів збірної Бразилії, а також проти Німеччини, Чехії, Катару, Куби, Ірану та Італії.

Визначилися суперники українців на відборі до Олімпіади

Ліцензійний олімпійський турнір з волейболу серед чоловіків відбудеться з 30 вересня по 8 жовтня цього року.

Серед жіночих команд на даний момент також відомий лише один учасник Олімпіади-2024 – збірна Франції, яка потрапила на Ігри на правах господаря. Ще п’ять путівок отримають команди з найвищим рейтингом на момент завершення групового етапу Ліги націй-2024. Інші шість команд визначаться за результатами кваліфікаційного раунду.

За путівки на Ігри змагатимуться перші 24 команди згідно з рейтингом FIVB на вересень 2022 року. В кваліфікації їх розділили на три групи. Дві найкращі збірні з кожної здобудуть олімпійські ліцензії.

Отже, жіноча збірна України зіграє у групі А, матчі якої відбудуться у Китаї. Суперниками українських волейболісток стануть Мексика, Чехія, Китай, Канада, Нідерланди, Домініканська республіка та Сербія.

Визначилися суперники українців на відборі до Олімпіади

Ліцензійний олімпійський турнір з волейболу відбудеться з 16 по 24 вересня цього року.

Джерело: сайт федерації волейболу України

Читайте також: