Як забивала і пропускала “Нива” у сезоні 2020/21. Відео і статистика першого кола чемпіонату

16 Січня, 2021, 16:58

Вінницька “Нива”, попри статус аутсайдера Другої ліги, за підсумками осінньої частини чемпіонату досягла непоганих результатів у взятті воріт суперників. У 11 матчах подоляни змогли 13 разів завершити атаку голом, що є сьомим показником серед 13 клубів цьогорічної першості. Найрезультативнішим серед гравців “Ниви” був півзахисник Денис Громок, який чотири рази змушував суперників діставати м’яч з сітки воріт.

Щоправда, успіхи в атаці “зелено-білі” не змогли закріпити надійністю в оборонних діях, а відтак у графі пропущених вінничани мають аж 27 “пробоїн” у майже очолюють антирейтинг. Більше пропускали тільки львівські “Карпати” – 28 голів.

Відзначимо, що гравці “Ниви” майже в усіх матчах чемпіонату відзначалися у воротах суперника бодай один раз. Лише у двох поєдинках з одинадцяти вінничани не забивали: у програному “всуху” матчі з “Епіцентром” (0:2) та у матчі з “Діназом” (1:5), де було зафіксовано автогол. До речі, саме у цій зустрічі “Нива” пропустила найбільше голів за першу частину чемпіонату. Що ж до найуспішніших в атаці матчів, де вінничани змогли відзначитись більше одного разу, таких було три: із “Рубіконом” (перемога 2:1), “Черніговом” (2:0) та із “Карпатами” з Галича (2:4). Матчі з “Діназом” і “Карпатами” були також і найрезультативнішими серед поєдинків за участі “Ниви”.

Як забивала і як пропускала “Нива” у сезоні 2020-2021 дивимось у добірці  футбольного оглядача Леоніда Загоруйка.

Читайте також: