Юлія Якушева: «З десяти дівчат тільки одна має повноцінний досвід виступу у Суперлізі»

10 Лютого, 2021, 11:15

Волейболістки вінницького «Білозгару» припинили виступ у Кубку України. На третьому етапі турніру подолянки тричі поступилися суперницям із суперліги, а саме тернопільській «Галичанці», рівненській «Регіні» та команді «Аланта» (Слобожанське, Дніпропетровська область). У всіх зустрічах був зафіксований однаковий рахунок – 1:3. Не допомогли вінничанкам і рідні стіни спорткомплексу медуніверситету. Причини невдач «Вінницька Арена» зв’ясовувала з головним тренером команди Юлією Якушевою.

– Чим поясните поразки перевагою суперниць у класі чи, можливо, відсутністю вдачі?

Нам не вистачило досвіду. З десяти дівчат тільки одна має повноцінний досвід виступу у Суперлізі. Це моя донька Валерія. Усі інші, на жаль, вкрай недосвідчені. Втім, ці матчі стали для них гарною наукою. У кожній із зустрічі ми билися, демонстрували характер, але у нас немає досвідченого літеро, а це сімдесят відсотків успіху.

– Втім, задача повернення у вищий дивізіон країни залишається у силі?

Так, звичайно. У вищій лізі ми йдемо на першому місці. З початку сезону зазнали лише однієї поразки. До кінця основної частини чемпіонату залишилось два тури. Потім фінальний турнір за участі чотирьох найсильніших. Його переможець напряму виходить до Суперліги. Думаю, що це будемо ми.

– Як команда планує вирішувати кадрові проблеми?

Для цього потрібне одне – кошти. Наразі заявка закінчилась і купляти гравців не має змоги. Будемо думати про це після повернення до суперліги. Сподіваюсь, тоді у нас з’являться нові спонсори, а разом з тим і додаткові ресурси. Нинішній спонсор назву которого носить наш колектив робить усе можливе і ми, безумовно, вдячні за це, але для більшого потрібні нові джерела допомоги.

Читайте також: