Юні «нивівці» домінують на Utmost Cup

18 Жовтня, 2021, 9:00

Команда ДЮСШ «Нива» 2011 року народження під керівництвом Петра Анісіма і Юрія Коваля втретє виграли міжнародний турнір «Utmost Cup». Причому із блискучим показником забитих і пропущених м’ячів: 17-0.

«Utmost Cup» проходив з 14-17 жовтня у Вінниці. Стартували 40 команд. На груповому етапі нивівці подужали «Чорноморець»- 2 (Одеса) – 1:0, «Столицю» – 4:0, ФК «Чернігів» – 5:0 і ДЮФК «Дніпро» – 1:0.

В ¼ фіналу вінничани розгромили «Кремінь» (Кременчук) – 3:0. В ½ фіналу переграли «Оболонь» (Київ) – 2:0. В напруженому фіналі «Нива» із мінімальним рахунком 1:0 здолала одеський «Чорноморець». Вирішальний м’яч провів Іван Грицюк.

Юні «нивівці» домінують на Utmost Cup

Воротар «Ниви» Назар Жученко не пропустив жодного м’яча

– Наша команда вперше виграла «Utmost Cup» без жодного пропущеного м’яча, –  розповідає тренер ДЮСШ «Нива» 2011 р. н. Юрій Коваль. Це найсильніший дитячий футбольний турнір не лише в Україні, але й країнах ближнього зарубіжжя. На це змагання лише столичне «Динамо» не приїхало, але ми і його раніше обігрували. Нашими юними гравцями нині вже цікавляться відомі команди – «Рух», «Динамо» (Київ) тощо. Водночас було б добре, якщо б вони з часом продовжували свою футбольну кар’єру саме у рідному місті.

На урочистому нагородженні футболісти «Ниви» отримали й низку індивідуальних призів. Кращим гравцем команди був визнаний Ілля Литвишко. Кращим бомбардиром турніру став Тимофій Коваль, а найкращим гравцем «Utmost Cup» – Данило Шлехт. Цікаво, що в нападі чемпіонів, серед інших форвардів, грала й дівчинка – Дарина Дзись.

 

Читайте також: