Збірна України готується до хокейного Євро

14 Липня, 2021, 13:03

Збірна України з хокею на траві завершила четвертий етап підготовки до чемпіонату Європи, який відбудеться з 15 по 21 серпня у Польщі.  «Розвідку боєм» наша команда провела у польському місті Валч. Там українці двічі зіграли з національною командою цієї країни та Литвою. В першій зустрічі наші спортсмени здолали поляків з рахунком – 2:0, наступна гра завершилась внічию – 1:1. Потім була трудова перемога над литовцями – 3:2. Про свої враження від гри підопічних «Вінницькій Арені» розповів головний тренер збірної Павло Мазур.

Збірна України готується до хокейного Євро

Павло Мазур (крайній зліва) разом з другим тренером Миколою Касянчуком та гравцями збірної

– Задоволені виступом команди?

– Так, звичайно. Це була плідна поїздка. Вдало зіграли з поляками, зуміли викликати до основи майже всіх легіонерів. Мінус в тому, що травмувався один з лідерів команди Богдан Коваленко.

– Як команда надалі готуватиметься до чемпіонату Європи?

– Зараз у хлопців відпочинок до двадцять другого липня. Далі тренуватимусь у нас в Вінниці на стадіоні в Центральному парку. Якщо вистачить фінансів то наприкінці місяця поїдемо в Гнезно. Чемпіонат прийматиме саме це місто. Варто там зіграти з поляками, відчути поле. Потім знову тренування у Вінниці.

Збірна України готується до хокейного Євро

 

–  Які завдання ставите перед збірною?

– На чемпіонаті гратиме вісім команд: дві групи по чотири збірні. У нас в групі Австрія, Шотландія і Швейцарія. В другій – господарі першості, Ірландія, Італія та Хорватія. Фаворит турніру Ірландія. Всі інші збірні досить рівні. Команди, що посядуть місця з першого по п’яте зможуть поборотися за вихід на чемпіонат світу. Наша задача, звичайно, опинитися у цій п’ятірці.

Збірна України готується до хокейного Євро

 

– Збірна України виступає у групі «Чемпіонатшип-2». Чи будемо боротися за підвищення у класі?

– За нинішнім регламентом таке право отримують дві найкращі збірні, але наступного року всі європейські збірні гратимуть у загальній кваліфікації за прикладом футболістів. Поки навколо даного проекту ще тривають дискусії між національними федераціями, але згодом буде прийнято остаточне рішення.

Читайте також: